Proč si vybrat Skylink             

  1. Protože ušetříte - české, slovenské a stovky zahraničních televizních programů i rozhlasových stanic poskytujeme bez poplatků.
  2. Protože můžete mít i mnohem více - kdykoliv si můžete objednat i řadu dalších hodnotných programů různých žánrů a to na libovolný počet měsíců dle vaší volby bez zvláštní smlouvy a závazků.
  3. Protože zhodnotíte kvality vašeho televizoru - Skylink vysílá ve špičkové kvalitě a také nejvíce programů ve vysokém rozlišení HDTV.
  4. Protože nezáleží, kde bydlíte - všechny programy jsou dostupné kdekoliv v České republice.
  5. Protože je to velmi snadné - vše získáte (přístroje,sat.komplety, karty ) v naší prodejně Dendis elektro.

Proč satelit ?

 

Satelit je nejspolehlivějším a nejúčinnějším prostředkem sloužícím k přenosu televizních a radiových programů po celém světě.

Neexistuje prakticky žádný limit pro počet satelitních televizních kanálů a prakticky celá populace se nachází v dosahu televize přes satelit.

Již více než 25 let satelity slouží celé Evropě jako spolehlivý zdroj televizních programů, radiových stanic, internetu a multimediálních služeb.

Programy vysílané do celé Evropy pomocí satelitů ASTRA zahrnují nejvýznamnější české i mezinárodní veřejnoprávní i komerční programy stejně jako programy lokálního a regionálního významu.

Satelitní operátor Skylink má ve své nabídce nejpopulárnější programy v nejvyšší HD kvalitě. Pokud ještě nemáte přístup k digitálnímu satelitnímu světu , naše prodejna vám ráda poradí jak nato.

 

Nejvýhodnější nabídka

Skylink i nadále zůstáváme nejlevnějším poskytovatelem
satelitní televize u nás.