SKYLINK LIVE TV

Už nikdy nezmeškáte vaše oblíbené pořady. Sledujte je živě nebo až 7 dní zpětně.

Skylink Live TV vám přináší svobodu a volnost při sledování televize. Všichni to známe. Přijdete domů a váš oblíbený seriál už je v polovině. Nevadí! Pusťte si ho v klidu od začátku nebo se k němu vraťte kdykoli během následujících 7 dnů.

Skylink Live TV ve vaší televizi

Chcete mít 7 denní archiv pro zpětné přehrání a videopůjčovnu i ve vaší televzi? Máte-li chytrou televizi Samsung rok výroby 2016 nebo 2017, stáhněte si přímo do ní aplikaci Skylink Live TV. Pokud máte jinou televizi, pořiďte si satelitní přijímač s podporou Skylink LIVE, který již obsahuje dekódovací kartu (typu Viaccess). Například přijímač Kaon MZ-102 je k dostání na naší prodejně Dendis Elektro
Služby satelitní televize Skylink:

  • příjem satelitní televize Skylink včetně HD programů,
  • automatické ladění a uspořádání programů - FastScan,
  • možnost současného sledování a nahávání programů na externí disk.

 

CO SKYLINK LIVE TV NABÍZÍ

- Živé vysílání aktuálně až 91 programů z nabídky Skylinku

- Přehrávání pořadů až 7 dní zpětně, včetně možnosti spuštění právě běžícího pořadu od začátku

- Videotéku CANAL+ a Apple TV+ se spoustou filmů a seriálůideotéka CANAL+ a Apple TV+ se spoustou filmů a seriálů s  desítkami titulů zdarma

 

PRO KOHO JE SLUŽBA URČENA

Skylink Live TV v plném rozsahu je k dispozici všem zákazníkům Skylinku, kteří mají na své dekódovací kartě aktivní některý ze základních programových balíčků Smart, Flexi 10, Multi, Kombi nebo Komplet. Zákazník má přístup k těm programům ze svého balíčku, které jsou zároveň součástí nabídky Skylink Live TV.

Zákazníci s ostatními balíčky (Digital, doplňkové balíčky) mají ke službě Skylink Live TV také přístup, ale mohou využít pouze videopůjčovnu. V případě, že přejdou na některý z vyšších balíčků, získávají automaticky plný přístup.


NA JAKÝCH ZAŘÍZENÍCH

JE MOŽNÉ SKYLINK LIVE TV VYUŽÍT

- Na chytrých televizích s podporou aplikace Skylink LIVE, telefonech, tabletech a multimediálních centrech ve ktrých je k dispozici operační systém iOS a Android. Tyto zakoupíte v naší prodejně.

- Na počítači, stačí přejít na webovou adresu livetv.skylink.cz

- Na televizní obrazovce, s použitím hybridního satelitního přijímače s plikací Skylink LIVE, 

Každý zákazník může službu využívat na maximálně 4 zařízeních současně. Televizní obrazovka (při využití satelitního přijímače ) se mezi tato zařízení nezapočítává. Použití není omezeno na domácí síť, jedinou podmínkou je dostatečně rychlé a stabilní připojení k internetu (minimální doporučená rychlost 10 Mb/s).


CENA SLUŽBY

Skylink Live TV je bezplatnou součástí jednotlivých programových balíčků Skylinku. Službu nelze předplatit samostatně.
 

AKTIVACE

Službu Skylink Live TV lze jednoduchým způsobem aktivovat v Zákaznické zóně Skylink, po zadání čísla satelitní dekódovací karty. Po úspěšné aktivaci jsou zobrazeny přístupové údaje, které slouží pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.
  

Nejste ještě zákazník Skylinku?  

Přejděte k nám za 1 Kč !!