PREMIER LEAGUE  NA SKYLINKU

Milý diváku,
hlásíme, že 1. 11. 2022 začne platit nový ceník našich služeb, který už teď najdete   zde v PDF ke stažení.   Těšit se můžete na nový programový balíček Kombi+ a doplňkový balíček CANAL+ Sport.
V obou balíčcích najdete naši programovou novinku CANAL+ Sport, kde budeme vysílat všechny zápasy nejvyšší anglické fotbalové soutěže – PREMIER LEAGUE.
Jiné změny v novém ceníku nenajdete, ceny aktuálních programových balíčků se nemění.

Úhrada balíčků je možná na naší prodejně Dendis Elektro.
Platbu nelze uradit platební kartou
.

 

CENÍK SATELITNÍCH SLUŽEB KE STAŽENÍ ZDE.

 

CENÍK INTERNETOVÝCH SLUŽEB SKYLINK LIVE KE STAŽENÍ ZDE.

U Skylinku startuje předprodej balíčků s Premier League

 

Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink informuje o zahájení předprodeje.

 

Od 19. 7. je možné předobjednávat dva nové balíčky s programem CANAL+ Sport na stránce www.canalplussport.cz anebo přímo na www.skylink.cz.

Balíček Kombi+ obsahuje kromě programu CANAL+ Sport mnoho programů různých žánrů a je k dostání za zvýhodněnou cenu od 349 Kč měsíčně. Program CANAL+ Sport je samostatně k dispozici také v doplňkovém balíčku jen za 189 Kč měsíčně.

Nový program CANAL+ Sport divákům přinese všechny zápasy anglické Premier League v přímém přenosu, ale také takzvaný konferenční přenos, který bude v reálném čase „přeskakovat" mezi souběžně hranými zápasy, a nabídne tak divákovi to nejlepší, co se aktuálně na jednotlivých hřištích děje, zápasová studia, prémiovou talk show, sportovní magazíny a mnoho dalšího.

Zákazníci si mohou předplatné balíčku Kombi+ zařídit již nyní za akční cenu 349 Kč měsíčně s internetovou televizí Skylink Live TV nebo za 449 Kč měsíčně na satelitní televizi Skylink. Balíček bude aktivní ihned po objednávce, ale účtovací období začne až 4. 8. 2022 společně se startem vysílání programu CANAL+ Sport.

 

Technické parametry pro naladění programu:

Program:

CANAL+ Sport

Pozice ve FastScanu:

4

Satelit:

Astra 23,5°E

Kmitočet:

11 973 MHz

Polarizace:

vertikální

FEC:

2/3

Symbolová rychlost:

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

OFF


 

 

 

Skylink je největší provozovatel satelitního televizního vysílání na českém a slovenském trhu. Společnost vznikla sloučením české satelitní platformy Trade & Technology (T&T) a slovenského Skylinku. V dubnu roku 2010 oslavila milióntou zaktivovanou kartu pro sledování své nabídky. Tak vysoké oblibě této platformy možná nahrává fakt, že tato platforma nabízí základní programovou nabídku zdarma.

Tato platforma nabídla jako první v ČR a SR vysílání v HD (vysokém rozlišení) přes satelit, v současné době nabízí těchto kanálů již 17. Tato firma nabízí vysílání přes satelit Astra na pozici 23,5°E, a na hlavní pozici flotily satelitů Astra, 19,2°E.